Thuis wedstrijden fluitschema Scheidsrechters en Wedstrijdtafel schema

Het tafel en wedstrijdschema op de site is leidend!

Iedereen dient zelf te kijken of er wijzigingen zijn. Wekelijks kan het veranderen!
Wekelijks voor de thuis wedstrijden zal er een whatsapp als herinnering worden gestuurd.
Noteer in je agenda wanneer jij aan de beurt bent, je bent vaak ook ingedeeld met een van je ouders!
Het niet op komen dagen voor een dergelijke taak brengt met zich mee dat je coach je de eerste volgende wedstrijd niet zal laten spelen! Hopelijk is dit niet nodig!

Kan je niet, dan zorg je zelf voor vervanging!

Indien je niet achter de wedstrijdtafel kan zitten of kan fluiten en je hebt een vervanger gevonden, niet vergeten dit even (telefonisch/whatsappen) door te geven aan:   Marjolein Vermeulen: 06-18533585

We willen voor alle genoemde taken vragen, wijzigingen uiterlijk een week van te voren door te geven aan bovenstaande persoon!

Indien je al wil weten hoe het invullen van het digitale wedstrijdformulier werkt, dan helpt bijgevoegd document in powerpoint: Digitaal wedstrijd formulier
Of als pdf-format: Digitaal wedstrijd formulier
Voor de scheidsrechters is het volgende document handig: NBB Handleiding app_mDWF_Officials

Thuis wedstrijden fluitschema Scheidsrechters en wedstrijdtafel

DatumTijdTeamtegenstanderLocatie
21-maart-2015.00 uurU12-1Triple Threat U12-2Sporthoeve
Badhoevedorp
21-maart-2015.00 uurU14-1MBCA U14-5Sporthoeve
Badhoevedorp
21-maart-2016.45 uurU14-2KTC U14-3Sporthoeve
Badhoevedorp
21-maart-2016.45 uurU18-2Challengers U18-1Sporthoeve
Badhoevedorp
21-maart-2018.30 uurU18-3JBC Noorderhaven U18-1Sporthoeve
Badhoevedorp
21-maart-2018.30 uurU18-1BV Hoofddorp U18-1Sporthoeve
Badhoevedorp
21-maart-2020.30 uurU22-1BV Lisse U20-1Sporthoeve
Badhoevedorp
04-april-2015.00 uurU12-1BC Gaasperdam warriersHart van Zwanenburg
04-april-2015.00 uurU18-3Mapleleaves U18-1Hart van Zwanenburg
04-april-2016.45 uurU18-2WVGV U18-1Hart van Zwanenburg
04-april-2016.45 uurMSE-1Windmills MSE-2Hart van Zwanenburg
04-april-2018.30 uurU18-1Twente Buzzards U18-1Hart van Zwanenburg
11-april-2015.00 uurU14-1JBC NoorderhavenHart van Zwanenburg
11-april-2015.00 uurU18-2BV AmsterdamHart van Zwanenburg
11-april-2016.45 uurU14-2Mapleleaves U14-2Hart van Zwanenburg
11-april-2016.45 uurU18-3Mapleleaves U18-1Hart van Zwanenburg
11-april-2018.30 uurU18-1De Hoppers U18-1Hart van Zwanenburg
11-april-2020.30 uurU22-1Windmills U20-1Hart van Zwanenburg
18-april-2013.15 uurU14-1Hillegom'85 U14-1Hart van Zwanenburg
18-april-2013.15 uurU12-1BV Noordkop U12-3Hart van Zwanenburg
18-april-2015.00 uurU14-2BV Amsterdam U14-3Hart van Zwanenburg
18-april-2015.00 uurU18-3MBCA Amstelveen U18-2Hart van Zwanenburg
18-april-2016.45 uurU22-1BC Apollo Amsterdam U22-2Hart van Zwanenburg
18-april-2016.45 uurU18-2BC Apollo Amsterdam U18-2Hart van Zwanenburg
18-april-2018.30 uurU18-1Celeritas Donar U18-1Hart van Zwanenburg
18-april-2020.30 uurMSE-1BV Hoofddorp MSE-4Hart van Zwanenburg