Drukkerij Koopmans wordt eerste Hoofdsponsor van SVChristofoor!

Met trots mogen wij vermelden dat op maandag 22 mei  Drukkerij Koopmans bij ons als eerste HOOFD sponsor van SV Christofoor een overeenkomst heeft getekend voor 3 jaar!

“Drukkerij Koopmans bestaat al sinds 1965. Het is een echt familiebedrijf. Henk Koopmans stichtte het bedrijf in een schuurtje in Amstelveen. Het bedrijf werd groter en groter en via Amsterdam kwam het bedrijf uiteindelijk in Zwanenburg terecht. Eerst aan de Kruisweg, sinds een aantal jaren aan den Venenweg 15 en onlangs dus ook op nummer 17. Onder leiding van Frank Koopmans en zijn broer Ed, groeit het bedrijf, met inmiddels al 38 vakbekwame medewerkers, gestaag. Ook vader Henk Koopmans is nog dagelijks te vinden in de drukkerij.”

Sinds vorig seizoen zijn de huidige tenues niet meer te leveren en moesten we afgelopen seizoen overleven met de tenues die we nog hadden!

Drukkerij Koopmans gaat volgend seizoen alle 6 jeugdteams van een nieuwe tenue voorzien, chapeau!

We zijn onze eerste HOOFD sponsor zeer dankbaar voor zijn betrokkenheid bij onze vereniging SV Christofoor!